Blog > Komentarze do wpisu

Game over

Projekt zamknięty.

reaktywacja na korporacyjnazona.blox.pl

VBM

wtorek, 12 czerwca 2012, very_bad_mother

Polecane wpisy

  • Ile kosztuje bycie matką w Polsce?

    Znalezione tutaj: Wysokie obcasy. Kobieta w pracy. Za tą samą pracę kobieta dostaje o 20% mniej pieniędzy niż mężczyzna. Główną przyczyną są dzieci. Ora

  • Zmiany...

    Jednak boli. Po przemyśleniu, boli i to nawet jak cholera. I to nie problem dzieci. Wiem, że w ich sprawie zrobiłam co mogłam. Po prostu nie da się tak żyć i do

  • Czas chłodu

    Nie stało się nic wielkiego. Nic dramatycznego. Nawet nie bolało. Pewnego dnia całkiem niedawno obudziłam się i zdałam sobie sprawę, że żyję w fikcji. W mojej g

Komentarze
2012/06/29 10:22:50
Kobieta powinna być konkretną, samo stanowiącą o sobie, od której bije kreatywność i pewność siebie. Pracuje i coś sobą reprezentuje bo chce, albo nie pracuje bo taki podjęła wybór - taki ma kaprys, żeby on pracował na nią, ALE w każdej chwili może być niezależną.

Nie może być "kapciem" z grubym bebechem i ze zniszczonym lakierem na paznokciach bo traci SIŁĘ WŁASNEJ KOBIECOŚCI , to jest jej walor, as w tej grze, który powoduje władzę nad ograniczonym seksualnie facetem.

Taki związek jest ciągłym napięciem, między Jego niezrealizowaniem seksualnym, a Jej atrakcyjnością , walką o władzę, o wpływy, o granice i uwolnienie. Wymaga zaangażowania , którego na dłuższy czas nie podołają kobiety , których dominacja mimowolnie nie wypływa z wnętrza, z charakteru, tylko wzbudzona została z poczucia uzależnienia od siebie partnera (lub co gorsza wspólnego kieratu). Z facetem jest podobnie, podwładny mówi że z masochistów, uległych fetyszystów "na godziny", żyje cała armia ogłaszających się aktorek.

Chciałabym żeby każda kobieta, która będzie to czytała zrozumiała,że nie jest to spacerek i same przyjemnostki bez obowiązków. Jak się ma psa , też ma się ich mnóstwo: spacery, toaleta, szczepienia, tresura ... no i trzeba go kochać.
malzenstwodoskonale.blox.pl/2012/04/Corrida-codziennosc-w-zwiazku-2.html
-
2012/06/29 11:49:11
Eeeee.... to tak do mnie? Że niby ja taki kapeć a on biedaczek nawet zipnąć nie może na piwo z kolegami?
Znajdź chwilę i przeleć parę wpisów z początku. Trzymam i trzymałam pion, nawet będąc w ciąży. Nie mam czasu dla siebie, bo na głowie utrzymuje w równowadze dom, dzieci, remont nowego domu i jeszcze taki drobny szczegół - własną pracę. Nie robię paznokci bo jakoś tego kurde nie mam czasu wcisnąć w grafik. Nie mam koleżanek bo do tego potrzebny jest czas, na spotkania czy telefony. A ja tego czasu nie mam.
Korporacyjny mąż ma tego fuksa, że na piwie bywa służbowo i jeszcze mu za to płacą. Po pracy tej w godzinach i po godzinach jest wypluty, zużyty i do niczego się nie nadaje.
Dość ciężko w tej sytuacji wytworzyć napięcie, małżeńską "corridę", taniec godowy, czy co tam jeszcze. Takie życie jak nasze wymaga kompromisów i poświęceń.
Problem w tym, że tych poświęceń więcej muszę złożyć ja.
A skoro tak, to nie życzę sobie, żeby jeszcze wymagano ode mnie wyglądu Natalii Vodianovej.
Może by tak zmięty korporacyjny odreagowujący tydzień pod krawatem w rozwleczonych gaciach zrobił się na Beckhama? I postarał się o napięcie, wypływające z mocy jego męskiego charakteru a nie z posiadania nade mną prozaicznej przewagi większych wpływów na koncie?
-
2014/07/03 16:02:00
No szkoda, że koniec :(. Ale jakbyś tu jeszcze zaglądała to polecam: dobre cienie do powiek Pozdrawiam i życzę udanych przygód netowych :D
-
2014/09/08 22:58:08
Muszę przyznać, że mnie wciągnęło, jako żonę KM i matkę trójki dzieci... szkoda, że trafiłam tu ponad dwa lata po ostatnim wpisie, może czas na reaktywacje:)
-
2015/07/23 20:36:06
Szkoda, dopiero tu trafiłam...
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin